LOGIN
خبر
shirazi.ir
فعالیت های دفتر آیت الله العظمی شیرازی در شهر مقدس کربلا
کد 5452
نسخه مناسب چاپ کپی خبر لینک کوتاه ‏ 12 مرداد 1396 - 10 ذو القعدة 1438
دفتر مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر مقدس کربلا، به فعالیت های مذهبی، فرهنگی و اجتماعی خود ادامه می دهد و پذیرای مراجعه کنندگان از نقاط مختلف کشور عراق می باشد.

به همین منظور این دفتر در روزهای اخیر پذیرای جمعی از طلاب علوم دینی به همراه تعدادی از مستبصران به نور مکتب حق اهل بیت علیهم السلام از استان بغداد، پایتخت کشور عراق بود.

این مراجعه کنندگان ضمن دیداری که با مسئولان دفتر مرجعیت داشتند به سخنان آنان در موضوعات: اهمیت هدایت مردم به دین حق، بهترین روش های دنبال شده در این زمینه و جهد و تلاش جدی در فراگیری علوم حوزوی به عنوان مقدمه ای برای هدایت گمراهان از مکتب اهل بیت علیهم السلام، گوش سپردند.

این دفتر همچنین پذیرای گروهی از عشیره ی آل جلوخان، و جمعی از شاعران اهل بیت علیهم السلام بود، که در این ملاقات نیز در مورد نقش سخن گفتن و اهمیت آن در بیان کردن حق و حمایت از آن، گفتگو شد.

دفتر آیت الله العظمی شیرازی در آخرین ملاقات های روزهای گذشته ی خود همچنین پذیرای هیئتی از مؤمنان شهر تاروت (یکی از جزایر واقع در خلیج فارس، از توابع استان قطیف، یکی از استان های منطقه الشرقیه ی کشور عربستان) بود، که حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی شیرازی، فرزند مرجع راحل آیت الله العظمی سید محمد حسینی شیرازی قدس سره، ضمن استقبال از میهمانان در جمع آنان سخنانی ایراد کرد.
 

  • نظری برای این خبر درج نشده است.